Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!
Hos DagliBrugsen kan du få en bakke med 500 g af de lækre Irma Autumn Crisp kernefri druer for kun 26 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 13. februar til torsdag den 26. februar.
Pris: 12 kr. pr. stk.
Min Købmand har et godt tilbud på Arla Cultura A38, hvor du kan få 1 kg for kun 12 kr. Tilbuddet gælder fra fredag den 13. februar til og med torsdag den 19. februar.
Netto tilbyder forskellige typer frosne grøntsager, herunder broccoli mix og helbladet spinat, til en pris af kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra lørdag den 14. februar til fredag den 20. februar.
Rema 1000 har et godt tilbud på Stryhn's leverpostej i forskellige varianter til kun 18 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra søndag den 15. februar til lørdag den 21. februar.