Hjælp søges: Diverse, Hus og Have i Væggerløse

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Væggerløse:

  • profil billede
    Sandra F.
    Fra Væggerløse
  • profil billede
    Jack K.
    Fra Væggerløse
    Har 2 hænder med hver ti fingre klar til hård fysisk udfoldelse. Tilbyder mig selv som arbejdskræft...
  • profil billede
    Gabi P.
    Fra Væggerløse

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Jannie H., Karen H. og mortelena -. søger hjælp til husopgaver i Væggerløse

  • thumbnail
    Lille overdækning på terrasse
    Fra Jannie H. (Væggerløse)
    Simpel overdækning på del af terrasse. 3 x 3 meter ca 2,2 m høj Fritstående Der er fri adgang til t...
  • thumbnail
    Vandhanemontering
    Fra Karen H. (Væggerløse)
    vandhanen i vores sommerhus på **** dur ikke og skal skiftes
  • thumbnail
    Udskiftning af betræk på ikea sofa
    Fra mortelena -. (Væggerløse)
    udskiftning af betræk på ikea sofa (3 personers ****stad). betræk haves men sofaen skal skrues fra ...

Anders H., Jean L. og Kenneth kure H. søger hjælp til haveopgaver i Væggerløse

  • thumbnail
    Lægge 2 x 10 meter presenning
    Fra Anders H. (Væggerløse)
    Lægge 2 x 10 meter presenning Benyt denne fra jem&fix - Brug hele presenningen - der ligger klem...
  • thumbnail
    Skal have lagt ca 30m2 60 x 60 x 8 fliser foran vores hus.
    Fra Jean L. (Væggerløse)
    Skal have lagt ca 30m2 60 x 60 x 8 fliser foran vores hus. Man kan holde lige ved siden af Har se...
  • thumbnail
    Fælde træ
    Fra Kenneth kure H. (Væggerløse)
    Birke træ skal fældes, ca 15 meter. Kan ikke bare lade det falde så rammer det nogen andre træer el...

Deleted D., Ebbe N. og Rizwan R. søger hjælp til diverse opgaver i Væggerløse

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand